OMG Show Gregor Brzobohatá a Rob I HledamBoha.cz

OMG talk show s T. Kuchařovou a R. Š. Robem: Mluvení o víře by mělo být jako zacházet se solí

    

O Taťáně Kuchařové se můžeme dozvědět v bulvárních denících a médiích spoustu informací. Co se ale o ní z bulváru nedozvíme? S Romualdem Štěpánem Robem se znají spoustu let. Spojuje je mnoho věcí. Jednou z nich je třeba křesťanská víra.

„Nemám k tomu tolik příležitostí, protože se zkrátka nikdo nezeptá,“ vysvětluje Taťána, proč nemluví o své víře veřejně a dodává, že je pro ni víra velmi osobní a intimní věc, pro kterou jsou lidskost a přístup klíčovou záležitostí. „Já to ráda prolínám do těch činů než do těch slov, ale když se mě pak na to někdo zeptá, tak velmi ráda o tom mluvím.“

„To mluvení o víře by mělo být jako zacházet se solí. Trošinku. Jsou extrémy, že lidi na tu sůl zapomenou a pak se to někdy nedá jíst, a nebo té soli je moc a hází to lidem do očí,“ reaguje na její slova římskokatolický kněz Romuald Štěpán Rob.

Jak v sobě probouzet soucit? Jaké zážitky spolu Taťána a Romuald zažili? K čemu se cítí být povolaní? Odpovědi najdete v OMG show!

Co je OMG talk show?

O hledání smyslu života, radosti i pochybnostech: Známé osobnosti v OMG talk show hovoří o tom, jak víra vstupuje do jejich osobního i pracovního světa. Seriál vznikl ve spolupráci s projektem HledamBoha.cz, jako moderátorka jím provází Ellen Makumbirofa, úspěšná autorka žánru slam poetry, vyznáním evangelikální křesťanka.

Odkaz na všechny díly OMG talk show