Jak projekt podpořit

Jak nás podpořit?

  

Finančně

Příliš mnoho lidí v České republice nezná Ježíše. Máme vyškolené dobrovolníky a nástroje pro sdílení dobré zprávy o Ježíši online. Kolik lidí oslovíme, záleží i na vás. Staňte se pravidelným dárcem a pomozte nám sdílet evangelium s více než 3000 lidmi tento rok. I malý pravidelný dar může hodně změnit.

Chceš pravidelně podporovat HledamBoha.cz ?

 

Přispívat můžete online platbou přes Darujme.cz

Nebo přímo na účet spolku: 2201150207/2010

     

Co konkrétně váš příspěvek umožní

  • 200 Kč měsíčně umožní 4 lidem začít nový kurz
  • 500 Kč měsíčně nám umožní během roku vyškolit 1 nového e-kouče, který hledající provází
  • 1000 Kč měsíčně pomůže přivést k našemu obsahu více než 300 lidí každý měsíc 
  • 4000 Kč měsíčně nám umožní za rok vytvořit 1 nový online kurz

P.S. Nezapomeňte nám prosím k příspěvku také napsat alespoň e-mailovou adresu, abychom vám mohli poděkovat a vystavit potvrzení o darech.

  

Jeden z mnoha příběhů v HledámBoha.cz: Příběh Jirky

Podpořte HledamBoha.cz sdílením

Dejte vědět svým kamarádům a známým o nabídce kurzů zdarma na HledamBoha.cz. Sledujte nás a sdílejte nebo jinak podpořte náš obsah na sociálních sítích.

Pomáhejte jako dobrovolník

Můžete se po školení a úvodním pohovoru zapojit jako e-kouč, který pomáhá ostatním položit si a projít důležitými otázkami. Popř. nám můžete pomáhat s administrativou, webovými stránkami a dalšími potřebnými činnostmi. V takovém případě nám prosím napište na info@hledamboha.cz

Staň se PATRONEM

Pokud chceš být blíž k tomu, co děláme, zjisti víc o tom “být PATRONEM”. Patroni jsou ještě víc s námi “v tom” a podporují nás pravidelně finančně, modlitbou nebo i jinak. Pravidelně jim také píšeme, co se nám povedlo a jaké výzvy jsou před námi.

Jsme odhodláni využít všechny získané finanční prostředky pro co nejefektivnější naplnění naší vize:  Aby každý člověk v České republice měl možnost najít, poznat a sdílet dobrou zprávu o Ježíši.