Osobní online průvodce - Kurzy o životních a duchovních otázkách

Osobní online průvodce 

   

Osobní online průvodce (neboli e-kouč) je tu pro vás, aby vás doprovodil na vaší duchovní cestě. Rád vám pomůže hledat odpovědi na vaše duchovní otázky, nasměrování v řešení osobních problémů nebo vás podpoří modlitbou. Je to vyškolený dobrovolník, křesťan, proto získat osobního online průvodce vás nic nestojí - vše je zdarma. Komunikace s průvodcem respektuje Vaše časové možnosti a individuální potřeby. Pokud s ním budete chtít sdílet osobní informace, může vám poté lépe pomoci a ušít spolupráci na míru vašim potřebám. Ciťte se ale svobodně zůstat i zcela v anonymitě.   

kouc-tym-hledambohacz

Reference

“Úžasné🙌“
Lucie   

        

  

“Bylo to super. Moc jsem se toho dozvěděla.“
Lucka

”Velmi příjemnou a nenásilnou formou se člověk dopracuje k odpovědím, které se dají uchopit a dávají mu smysl.”
Monika

  

“Krok dobrým směrem.”
Anonym

   

Kdo je “osobní online průvodce” a jak pracuje

Osobní online průvodce (také mu říkáme “e-kouč“) je tu pro vás, aby vám pomohl v cestě objevování Boha, Ježíše, křesťanství a témat, které vás ohledně křesťanské víry zajímají. Získat osobního online průvodce vás nic nestojí - vše je zdarma. Komunikace s průvodcem respektuje vaše časové možnosti a individuální potřeby. Pokud s ním budete chtít sdílet osobní informace, může vám poté lépe pomoci a ušít spolupráci na míru vašim potřebám. Ciťte se ale svobodně zůstat i zcela v anonymitě.

  

* V případě, že požádáte o kontakt s osobním online průvodcem, odešlete na této stránce skrze svůj formulář vaše kontaktní údaje, Váš e-mail si necháme pouze pro sebe.

** Váš osobní online průvodce Vám bude přiřazený do 24 hodin od žádosti.

*** Pokud chcete zůstat anonymní, myslete na to, abyste použil/a e-mail, který neobsahuje vaše jméno ani příjmení.

   

Pokud o nás chcete zjistit víc, navštivte sekci Kdo jsme.

Chcete-li nás finančně podpořit, můžete tak učinit v sekci Jak nás podpořit?.

   

Výhody služby HledamBoha.cz

Zájemci o zkoumání křesťanské víry, poznávání Boha a Ježíše v kontextu svého života na to nejsou sami. Po celou dobu hledání a odpovídání si na své nevyřešené otázky mají svého vlastního online průvodce a parťáka, který jim pomáhá a jde spolu s nimi nějaký kus po cestě jejich života (měsíce, ale i roky).

Osobní a individuální přístup zakořeněný v dialogu zájemce s průvodcem je hlavní esencí a jedinečností projektu. HledamBoha.cz má cca 40 aktivních vyškolených osobních online průvodců (e-koučů) a zájemci o poznávání křesťanství díky tomu může nabídnout program ušitý na míru, jako žádný jiný projekt v českém prostředí internetu s přesahem, kdy je zájemce také offline.

     

1. Nejste na to sami

Nejste sami v procesu hledání odpovědí na své otázky ohledně Boha, Ježíše Krista, křesťanství, Bible a jak to souvisí s vaší životní cestou. Nenecháme vás ponechané napospas pouze křesťanským materiálům, jako se to děje téměř ve všech případech, kdy chcete křesťanství prozkoumat na internetu. Od nás máte k dispozici osobního online průvodce (pomocníka a parťáka křesťana), který vás doprovází v objevování křesťanství, Boha a Ježíše. Ten dodává celé věci punc, protože má s hledáním a objevením Boha již osobní zkušenost, o kterou se můžete případně opřít.

2. Individuální a osobní přístup

Osobní online průvodce vás provází objevováním křesťanství metodou koučinku, kdy pokládá otevřené otázky a pomáhá Vám, abyste své odpovědi objevili sami pomocí různých technik zkoumání a objevování. Osobní online průvodce nevytváří tlak ani nemá vlastní agendu. Naopak se přizpůsobuje Vám a Vaší životní situaci, povaze a rozpoložení, ve kterých se nacházíte.

3. Přístupnost služby: kdykoliv a odkudkoliv

Ke službě HledamBoha přistupujete vzdáleně pomocí počítače nebo mobilu kdykoliv a z jakéhokoliv místa na planetě, třeba z domova nebo z pláže na dovolené, když jste připojení k internetu.

4. Kvalitní materiály pro studium a rozjímání

Máte k dispozici různé materiály o metodách objevování Boha a zkoumání křesťanské víry z různých perspektiv. Můžete požádat o zaslání Nového zákona, novější části Bible zdarma poštou, projít si on-line kurzy Codex na různá křesťanská témata, zkoumat osobní příběhy křesťanů a diskutovat o víře pod našimi příspěvky na internetu.

5. Máte to zcela v rukou

Jste pro nás na prvním místě. Proto osobní online průvodce akceptuje rychlost a tempo vašeho zkoumání křesťanské víry. Jde tak rychle, jak mu to dovolíte.

6. ZDARMA a dobrovolně
Ostatní provoz a propagaci služby HledamBoha.cz platí křesťanští dárci, kterým Bůh změnil život a kteří věří, že Bůh v životě lidí tvoří nové a skvělé věci.

Pokud si ale přejete vrátit této bezplatné službě něco zpět, můžete být štědří a darovat na provoz a propagaci i své vlastní finance. Takový dar je vítaný, avšak ne podmínkou pro využití služby. Ciťte se svobodní. Dávejte z radosti, ne z pocitu dluhu.Veškeré služby a produkty HledamBoha.cz máte zdarma po neomezenou dobu používání. Osobní online průvodce Vám dává svůj čas zdarma a nezískává za svou práci žádnou odměnu (peněžitou ani nepeněžitou). Jeho spolupráce je nezištný dar vaší osobě.