OMG Show Vinczeová a Špilar I HledamBoha.cz

OMG talk show s A. Vinczeovou a J. Špilarem: Ta největší výzva je zůstat věrný sobě

  

Vztahy jsou všude okolo nás a tvoří neodmyslitelnou součást našeho života. Ať už je to vztah partnerský, přátelský, k sobě samému, druhým, nebo vztah k Bohu. O tomto tématu se v novém díle OMG talk show bavili slovenská moderátorka Adéla Vinczeová a kadeřník a římskokatolický jáhen Jan Špilar.

„Já jsem se chtěl ženit už hrozně brzy. Už asi v šesti. Od té doby jsem furt navrhoval sňatky a nikdo mě nechtěl. Já si myslím, že jsem chtěl tu ženu jako mít,“ vzpomíná na své prvotní vnímání vztahů Jan Špilar a dodává, že teprve v manželství zjistil, že to on se musí své ženě dát.

Manželství ale může přinést i spoustu výzev. „Ta největší výzva je zůstat věrný sobě. Protože se vlastně zamilujete do člověka právě proto, že je svůj, že je takový, jaký je. A to je na něm přitažlivé, zajímavé. Ten člověk pak začne v tom manželství dělat kompromisy, nebo chce, aby ten druhý byl spokojený a začne se příliš měnit a odchází možná od svých zálib, od toho, co mu dává vášeň,“ říká Adéla Vinczeová (dříve Banášová) a zamýšlí se nad otázkou věrnosti ve vztahu.

V jakého Boha oba věří? Má manželství nějaký smysl? A jak se v rámci zdravého vztahu k sobě samému vyrovnat s kritikou? Odpovědi najdete v OMG show!

Co je OMG talk show?

O hledání smyslu života, radosti i pochybnostech: Známé osobnosti v OMG talk show hovoří o tom, jak víra vstupuje do jejich osobního i pracovního světa. Seriál vznikl ve spolupráci s projektem HledamBoha.cz, jako moderátorka jím provází Ellen Makumbirofa, úspěšná autorka žánru slam poetry, vyznáním evangelikální křesťanka.

Odkaz na všechny díly OMG talk show