Patron

Být patronem HledamBoha.cz

modlitba-vira-hledambohacz

  

Chceme naplňovat naše poslání: to, co jsme dostali, předat dál

Život s Bohem a Ježíšovu záchranu vnímáme jako ten nejcennější dar. Proto se náš tým více než 50 lidí snaží jako součást své práce nebo jako dobrovolníci využít síly internetu a předávat dobrou zprávu o Ježíši každému, kdo hledá.

Jako patron můžeš být součástí této službyMůžeš nás podpořit finančně, modlitbou nebo sdílením. My ti budeme pravidelně zasílat na email novinky o tom, co se povedlo, jaké máme výzvy, k čemu peníze využíváme a za co se potřebujeme společně modlit.

Chci se za vás pravidelně modlit nebo pravidelně přispívat. Chci být patronem

modlitba-hledambohacz

Chci se pravidelně modlit

Věříme, že má velký význam přimlouvat se za službu, kterou děláme. Jestli jsi ochotný pravidelně v modlitbách podporovat HledamBoha.cz, budeme rádi, když svůj e-mail vyplníš níže. Budeme tě informovat i o tom, za co bychom se chtěli společně modlit.

platba-hledambohacz

Chci pravidelně dávat

Peníze nám umožňují tvořit: připravovat kurzy, zajistit technicky náš web a zaplatit nejvytíženější členy týmu. Pokud nás chceš pravidelně podporovat finančně, můžeš tak učinit hned tady. Zároveň prosíme, abys vyplnil formulář níže. My ti pak dáme pravidelně vědět, jak tvoji podporu používáme.

sdileni-hledambohacz

Chci sdílet váš obsah

To, že se náš obsah dostane k lidem, kterým může pomoci, je základní hybatel všeho dění. Pokud chceš být součástí HledamBoha.cz v tom, že budeš sdílet na sociálních sítích náš obsah a posílat odkazy na kurzy těm, kdo hledají, budeme rádi! Napiš nám, prosím, níže svůj e-mail, ať jsme ve spojení.

   

Chci být patronem HledamBoha.cz

Zadáním své e-mailové adresy o sobě dáš jako patron vědět. Jedná se o přátelský závazek, který nebudeme nijak kontrolovat a můžeš ho kdykoliv zrušit. Stačí, když se odhlásíš z přijímání e-mailu a v případě finanční podpory zrušíš platební příkaz.

Finanční podpora

Tvůj pravidelný dar, jakkoli skromný, nám umožní plánovat dopředu a vytvořit si stabilní základnu podporovatelů. Jsme vděční za tvoji podporu!

 

Nebo přímo na účet spolku jako trvalý příkaz: 2201150207/2010

  

Příběhy “našich” lidí

Od TikToku ke křtu

“Měla jsem holčinu jménem Josefína, uvěřila skrze jedno svědectví na TiKToku, chtěla ale poznat křesťanskou víru a Pána Ježíše víc, tak napsala na HledamBoha.cz.Provedla jsem ji několika kurzy a byly to živé konverzace, Josi mi vždy odpověděla hned po několika minutách, co jsem ji napsala, takový hlad!Po nějaké době jsme si začali psát na FB, až jsme se nakonec i viděli osobně, byla jsem na jejím křtu.”

e-Koučka HledamBohacz

Hledám a nacházím

„Jeden muž přišel s jediným slovem o sobě: Hledám. Začali jsme si vyměňovat maily a pán se rozhodl jít cestou života s Ježíšem, pravidelně čte Bibli a odhodlává se k návštěvě nějakého místního sboru.“

e-Kouč v HledamBoha.cz

Získat důvěru znamená otevřít dveře

„Zrovna teď mi jedna z kouček psala o tom, že je v kontaktu s paní, která byla zpočátku velmi ostrá. Ukázalo se, že je to křesťanka, která zažila odmítnutí v několika církvích, a takto si testovala, kdo je na druhé straně, zda u nás také nenarazí. Když pochopila, že ji nebudeme soudit, získala důvěru a nyní chce na HledamBoha.cz odkázat i svého partnera.“

Koordinátorka e-koučů v HledamBoha.cz

Děkujeme za tvojí podporu

a těšíme se na to, co společně s HledamBoha.cz dokážeme. Více o podpoře projektu HledamBoha.cz najdeš zde.

Tým HledamBoha.cz