Jak budovat hluboký vztah s Bohem? - Kurzy o životních a duchovních otázkách

Kurz se skládá ze tří částí: 

1. VZTAH

V první části začneme přemýšlením o tom, co to vlastně znamená vztah s Bohem. Můžeme se vůbec tímto způsobem dívat na víru v křesťanského Boha? Bůh je přece jen Bůh, ne člověk. Vztah s naším Stvořitelem zní hezky, ale co se za těmito termíny skrývá? 

2. BŮH

Na vztah musí být vždy dva. V tomto případě jsme na jedné straně my a na druhé straně je Bůh. Když přemýšlíme o nějakém vztahu, většinou začínáme u sebe. U toho, jaké jsou naše otázky, potřeby a požadavky. Co se ale tentokrát soustředit na druhou osobu? Kdo je Bůh? Jak si ho představit? Kým je doopravdy? Co bychom o něm měli vědět ve vztahu s námi? 

3. TY

Nakonec se dostaneme zpět k hlavní otázce: Co můžeme dělat my, abychom rozvíjeli vztah s Bohem? Budeme hledat jednoduché a praktické informace o tom, jak na to. Nebudeme Vám dávat odkazy na matematické vzorce a půlhodinová "how-to" videa na YouTube, ale spíše budeme navrhovat, jak investovat svůj čas do toho, jak se postupně, krok za krokem přiblížit Bohu. 

---

Po dokončení každé části na Vás bude čekat Váš průvodce, který bude reagovat na Vaše odpovědi, bude Vás inspirovat k dalším úvahám a pomůže Vám s tím, jak využít obsah v každodenním životě. 


Průvodce není trenér ani poradce, ale člověk, který vám pomůže ujít kus vaší duchovní cesty. Jeho cílem není říkat vám, co máte dělat, ale objevovat spolu s vámi odpovědi na vaše otázky. Průvodce je proškolený v online koučinku a svůj čas nabízí jako dobrovolník.

Využijte komunikace s průvodcem, abyste mohli sdílet své otázky, pochybnosti a abyste z kurzu měli hlubší a osobnější zážitek!

V konverzačním okně níže o sobě můžete svému průvodci něco napsat a průvodce se zde zase představí Vám :)

Jste připraveni začít?

Přihlaste se do tohoto online kurzu zdarma!

Začít tento kurz