Když Bůh
mění životy

 

Kde bylo zoufalství, je naděje. Kde byla nenávist, je odpuštění a láska. Kde bylo odsouzení, je přijetí a milost. Kde byla tma, je světlo…

Podívejte se, jak Bůh mění lidské životy.

 
b3b0aa.jpg
 
 

„Ahoj, jsem Ivan.  Od 16ti let jsem byl závislý na alkoholu. Ve vězení jsem strávil celkem 13 let. Dnes můžu říci, že jsem někým jiným. Jsem přesvědčený, že je to proto, že Bůh zasáhl do mého života.“

 

„Odmalička jsem cítila, že kolem nás něco je, jen jsem to neuměla pojmenovat.“ Helena vypráví o duchovních zážitcích, vlivech esoteriky, kartářství a o knize, která změnila její pohled na to, kdo je Bůh.

 

Jirka dlouho vnímal, že mu v životě něco chybí a tak hledal. Zkusil východní filosofie, osobní kouče a načetl hromadu knih. Jak dopadlo jeho hledání? Podívejte se na příběh mladého podnikatele Jirky.

 

Příběh Jany o tom, jak hledala svojí identitu v komunitě soundsystémů, ale nakonec ji našla jinde…

 

Je duchovní svět reálný? Vedou všechna náboženství k Bohu? Takové byly jeho otázky, když hledal, po jaké cestě se v životě vydat. Poslechněte si příběh podnikatele Miroslava Krištofa, který došel od karate až k Ježíši.

 

Podívejte se na příběh Lucie a toho, jak bojovala s nemocí, které se každý bojí!

 

Upřímná zpověď bývalého gamblera o životě v závislosti a o tom, jak se z ní dostal.

 

Šikana, okultní praktiky, satanismus o tom všem je životní příběh Honzy Proroka... Jak se z ortodoxního satanisty stal člověk, který důvěřuje Bohu?