Můj příběh

 
 
 

Dobrý den,

jmenuji se Ivan.  Od 16ti let jsem byl závislý na alkoholu. O pár let později jsem začal krást, abych si alkohol mohl dovolit. Ve vězení jsem strávil celkem 13 let. V protialkoholní léčebně jsem byl celkem 14 krát.

Dnes můžu říci, že jsem někým jiným. Nepiju, nekradu, slušně si vydělávám. Jsem přesvědčený, že je to proto, že Bůh zasáhl do mého života.

Možná bojujete s něčím podobným. Možná je to závislost, možná jste ve svém životě udělali nějaká špatná rozhodnutí. Dokud ale budete chodit na tomhle světě, tak máte možnost to změnit.

Hledám Boha je jedna z možností, jak v tom můžete úplně zadarmo získat podporu. Mají výborný tým dobrovolníků, kteří se vám budou věnovat, vyslechnou vás a poradí. Právě proto jsem se rozhodl natočit pro ně svůj příběh. Já na “těch internetech” moc nefunguju, ale je bych určitě doporučil!

Tak co s tím vším uděláte? Když jsem zvládl skončit já, tak to přece zvládnete taky ne? :-)

Ivan


Chcete si s někým promluvit o svém problému?

Nechte nám vzkaz:


 

Jak to u nás chodí se vzkazy?

Pokud nám zašlete dotaz, obdrží ho nejprve Annie - koordinátorka e-koučů. Následně zprávy přerozdělí mezi vyškolené e-kouče a ti se ozvou přímo vám.

annie1@hledamboha.cz

 
Annie.jpg
 
 

Kdo jsou “E-koučové”?

“E-koučové” jsou naši důkladně proškolení dobrovolníci. Tito dobrovolníci provádí lidi našimi online kurzy a odpovídají na vzkazy.

“E-koučové” jsou vyškolení podle principů “koučinku”. Jejich hlavním nástrojem jsou otázky. Nejsou tu od toho, aby někoho soudili, jsou tu od toho, aby vyslechli. Zároveň ale e-koučové nejsou profesionálními poradci, psychology či sociálními pracovníky.

Více se o nich dočtete v sekci Koučink-kurzy.