Přihlašte se do online kurzu.
Je to raz dva a navíc

ZDARMA!

 

Pokud preferujete jinou formu než kurzy, nabízíme možnost rozhovorů s našimi proškolenými kouči.

 
b3b0aa.jpg
 

RAZ

 

Online interaktivních kurzů se můžete zúčastnit bezpečně a v klidu vlastního domova. Zdarma můžete projít otázky týkající se křesťanské víry a smyslu života.

 
 

TŘI


Jdeme na věc!

Kurzy Codex

Pokud máte stále nejasnosti, sjeďte o něco níž a najdete nejčastější dotazy. Pokud ani to nestačí, napište nám osobně.

b3b0aa.jpg
 

FAQ

 

Web CODEX?

Web CODEX je námi vytvořená platforma, na které běží kurzy, do nichž se můžete postupně zapisovat. V nabídce kurzů najdete např. Proč Ježíš?, Jak budovat hluboký vztah s Bohem?, Pornografie nebo Jak se vyrovnat se sexuálním zneužitím.


Kurzy

Ve většině kurzů je možnost tzv. "e-koučování". To znamená, že každý účastník může kurzem projít po boku s dalším člověkem tedy e-koučem/e-koučkou, který/á je připraven/a vyslechnout a odpovědět na případné otázky.

Pokud se chcete stát účastníkem, není nic jednoduššího, než si vytvořit účet a přihlásit se do kurzu, který si vyberete na hlavní straně.


E-kouč?

"E-kouč" je člověk, který vám nabízí společnost na cestě životem. Jak dlouhý tento úsek bude, rozhodujete vy. E-kouč není trenér ani poradce, ale člověk, který s vámi bude objevovat odpovědi na vaše otázky. E-kouč je tu proto, aby vás vyslechl a pomohl, pokud to bude alespoň trochu možné. Nebude se vám smát ani vás soudit. Všichni naši spolupracovníci jsou důkladně proškoleni.


Rozhovor s e-koučem/e-koučkou:

Rozhovor je soukromou záležitostí mezi čtyřma očima s jedním z našich e-koučů nebo e-kouček. Jedná se o osobní rozhovor, je zcela anonymní a bez časového ohraničení. Probíhá online.


Jak je možné, že jsou kurzy zdarma?

Kurzy, které zde vytváříme, se týkají křesťanství a díky mnoha štědrým dárcům jsou zdarma. Pokud byste i vy chtěl/a podpořit rozvoj a chod naší platformy, budeme jedině rádi. Více informací: Jak nás podpořit?


Který kurz mám vybrat jako první?

Zkuste náš demo kurz, ve kterém zjistíte, jak může takový kurz vypadat. DEMO KURZ
Pak se pusťte do našeho úvodního kurzu - Nebe, peklo, ráj


Kolik času strávím nad jedním kurzem?

Záleží na individuální rychlosti účastníka, nedá se tedy určit konkrétní čas. Kurzy však pod nadpisem mají poznámku s časovým rozmezím. Náš úvodní kurz Nebe, peklo, ráj trvá 7 dní.


Můžu vám někde nechat zpětnou vazbu?

Ano, ano, ano. Zpětná vazba je pro nás velkým přínosem, rádi uslyšíme, pozitivní odezvu i prostor pro zlepšení:) Napište nám email nebo využijte sekci mám dotaz.


Pokud máte otázku, na kterou jste stále nedostali odpověď, napište nám ✍🏻